Форум Ради директорів ПСМНЗ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.



 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Чи має право викладати у ПСМНЗ вчитель музики загальноосвітньої школи?

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Fedirr




Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 09.03.2014
Вік : 49

Чи має право викладати у ПСМНЗ вчитель музики загальноосвітньої школи? Empty
ПовідомленняТема: Чи має право викладати у ПСМНЗ вчитель музики загальноосвітньої школи?   Чи має право викладати у ПСМНЗ вчитель музики загальноосвітньої школи? EmptyНд Бер 09, 2014 12:46 pm

Шановний Олександре Григоровичу! Я освітянин (педстаж 17 років). Закінчив педучилище у 1994 році,  отримав диплом молодшого спеціаліста і спеціальність "вчитель початкових класів" та "керівник дитячого хорового колективу". Потім (у 1998 році) закінчив педуніверситет - спеціальність "вчитель початкових класів". Працював вчителем музики та співів, педагогом-організатором у загальноосвітній школі, у початковій школі не працював. Доля склалася так, що мені запропонували очолити (стати директором ПСМНЗ). Розумію, що очолити такий заклад я маю право, а чи маю я право на викладацьку роботу даному закладі (заняття вокалом)? І, якщо можна мені викладати, то за яким тарифним розрядом ЄТС? (В освіті мав 12 тарифний розряд ЄТС).
Дякую за відповідь!
Повернутися до початку Перейти донизу
Fedirr




Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 09.03.2014
Вік : 49

Чи має право викладати у ПСМНЗ вчитель музики загальноосвітньої школи? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи має право викладати у ПСМНЗ вчитель музики загальноосвітньої школи?   Чи має право викладати у ПСМНЗ вчитель музики загальноосвітньої школи? EmptyПн Бер 17, 2014 11:23 pm

Доброго дня усім! Будь-ласка, дайте відповідь на моє запитання!
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чи має право викладати у ПСМНЗ вчитель музики загальноосвітньої школи?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» пенсія для викладачів школи мистецтв
» Призначення директора школи естетичного виховання
» атестаційної експертизи початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школи естетичного виховання) системи Міністерства культури і туризму України
» атестаційної експертизи початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школи естетичного виховання) системи Міністерства культури і туризму України

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум Ради директорів ПСМНЗ :: Питання - відповіді-
Перейти до: