Форум Ради директорів ПСМНЗ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.



 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Питання - відповіді

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Shalit

Shalit


Кількість повідомлень : 33
Дата реєстрації : 23.03.2012
Вік : 78
Звідки : Київ директор ДМШ №35

Питання - відповіді Empty
ПовідомленняТема: Питання - відповіді   Питання - відповіді EmptyСб Бер 31, 2012 9:40 am

Шановний Олександре Григоровичу! Викладач зі середьою спеціальною освітою написав заяву на присвоєння педзвання "старший викладач". До прийняття зараз діючого Положення про атестацію атестувався по 9 тарифному розряду. Атестаційна комісія І рівня порушує клопотання про присвоєння звання. Який наступний крок? Комісія якого рівня - другого чи третього - повинна атестувати даного працівника? Буду дуже вдячний Вам за роз`яснення цього питання. З повагою директор Мостиської ДШМ Б.Река.


Шановний Богдане! Якщо крім заяви і бажання одержати педзвання "старший викладач" Ваш колега відповідає вимогам до присвоєння цього звання і має стаж роботи не менше 8 років, то атестаційна комісія І рівня порушує клопотання про присвоєння цього звання перед атестаційною комісією ІІ рівня.


Повернутися до початку Перейти донизу
http://rdestet.ho.ua
Shalit

Shalit


Кількість повідомлень : 33
Дата реєстрації : 23.03.2012
Вік : 78
Звідки : Київ директор ДМШ №35

Питання - відповіді Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання - відповіді   Питання - відповіді EmptyСб Бер 31, 2012 9:51 am

Доброго дня, шановний Олександре Григоровичу!

Дозвольтье ще раз висловити Вам слова вдячності за проведену нараду директорів прекрасно організовану, змістовну та надзвичайно необхідну всім нам! Дай Боже Вам наснаги, сил, здоровя!!!

Провела у телефонному режимі моніторинг з питання подання керівниками ШЕВ подання деклараці, то поки що на Полтавщині таких прецендентів не було. Заради спільної справи, або для кількості я можу надіслати фіктивний запит, як скажете.

Днями в м.Полтава пройшла атестація педпрацівників комісією 1-го рівня. Прошу Вашої поради як мудрого керівника та наставника щодо моїх дій як директора ОМКНЗ МК та секретаря атестаційної комісії 3-го рівня. Справа в тому, що 25 січня 2012 року мною була організована нарада керівників ШЕВ області з питань тлумачення нового галузевого положення про атестацію, роз'яcнень Мінкультури, потім надсилалися від обл.управління культури Полтавської ОДА в усі школи листи-відповіді в яких неодноразово наголошувалося про суттєві принципові моменти щодо проведення атестації. Незважаючи на це, директор Полтавської ДМШ №3 Чечотка О.П. як голова комісії 1-го рівня в присутності голови комісії 2-го рівня (заст.начальника міського управління культури) суттєво порушує норму закону - виносить клопотання про присвоєння кваліфікаційної категоріюї "Спеціаліст другої категорії" від 29.03.12 викладачу з базовою вищою освітою, у якої не має ( їй 58 років) жодного переможця ні обласного, ні шкільних конкурсів, не має курсів підвищення кваіфікації, до цього часу працювала за тарифною ставкою, що відповідає 9 розряду, але за все життя всього один її учень, який колись за сімейними обставинами переїхав жити до м.Харків там вступив до ХССШ. Але цей викладач 5 років дуже активно судиться з міським управлінням культури (як вдова загиблого в Афганістані - суди безкоштовні для неї), останній позов на 25.04.2012 на один мільйон гривень моральної компенсації невідомо зо що, майже щоденно пише всілякі скарги у всі інстанції.Таким чином вони намагаються її якось "заткнути". Комісія 2-го рівня, я думаю незаконно підтвердить це клопотання.
Знову ж таки в Полтавські ДМШ №3 дають пед звання "викладач-методист" викладачу, методичні роботи якого взагалі ніхто в області не бачив і не чув!???
Все що залежить від мене щодо вчасно наданої інформації, надання консультацій тощо, я зробила разом з обл.управлінням культури, а зараз знаючи про ці та інші порушення в цій та деяких інших школах зі слів членів комісії 1-го рівня я повинна якось реагувати, чи займати позицію стороннього спостерігача, "прийде колись КРУ буде понесена відповідальність", "моя хата з краю" мене ніхто не питає. Директори бояться деяких викладачів і хочуть для всіх залишатися хорошими.
З повагою Л.Богодиста


Доброго дня, Ліна! Все, про що ти написала, дійсно є порушенням. Необхідно всі ці факти під час проведення засідань атестаційних комісій ІІ та ІІІ рівнів ОЗВУЧИТИ, наполягати на занесення їх до протоколу і, якщо ГОЛОВИ атестаційних комісій візьмуть на себе відповідальність, і порушать регламент проведення ТАЄМНОГО голосування (а у цьому випадку йдеться ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ, а не про ПІДТВЕРДЖЕННЯ раніше встановленої кваліфікаційної категорії), і члени атестаційної комісії ПРОГОЛОСУЮТЬ "ЗА", а не "ПРОТИ", то ВСЯ відповідальність ляже на КЕРІВНИКА, оскільки ВІН подавав КЛОПОТАННЯ (безпідставне), і,у разі провдення ревізії КРУ ці факти стануть відомими, то і ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРАЦІВНИК (який буде змушений ПОВЕРНУТИ ВСЮ НЕЗАКОННО НАРАХОВАНУ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ), і КЕРІВНИК (на якого обов'язково буде зроблене НАРАХУВАННЯ) будуть розбиратися МІЖ СОБОЮ.

Я так все і розумію! Дуже вам дякую, просто я ще раз переконалася в своїй правоті! Думаю що все закінчеться на засіданні комісії 2-го рівня, до нас (3-го рівня) і не дійде.Спасибі! Всього доброго!



Повернутися до початку Перейти донизу
http://rdestet.ho.ua
Shalit

Shalit


Кількість повідомлень : 33
Дата реєстрації : 23.03.2012
Вік : 78
Звідки : Київ директор ДМШ №35

Питання - відповіді Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання - відповіді   Питання - відповіді EmptyСб Бер 31, 2012 9:52 am

Шановний Олександре Григоровичу!

Пише Вам директор художньої школи м. Кривого Рогу Чорномор Федір Федорович. Під час проведення атестації педагогічних працівників часто виникають спірні питання, які при обговоренні, навіть керуючись Положенням про атестацію та методичними рекомендаціями, отримують різне тлумачення серед моїх колег. Якщо Вам не важко, скажіть своє мудре слово з такого приводу: «Чи можна викладачу при встановлені кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», одночасно присвоїти педагогічне звання «старший викладач» (підстави для встановлення і присвоєння мають місце)? Думки моїх колег різні: 1 – можна; 2 – спочатку категорія, а при наступній атестації – звання.
Будемо дуже вдячні за Ваші пояснення.
Вибачте, що потурбував. Як Вам, мабуть вже відомо, помер голова ради директорів нашого міста і Дніпропетровської області Дьомін Валерій Олексійович. За таких обставин вимушений звернутися до Вас.
З повагою Чорномор Ф.Ф.


Шановний Федір Федоровичу!
Якщо є ПІДСТАВИ для ПРИСВОЄННЯ і кваліфікаційної катерії, і педагогічного звання то атестаційна комісія І рівня МАЄ ПРАВО порушувати клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня про присвоєння ОДНОЧАСНО і кваліфікаційної категорії, і педагогічного звання.

З повагою, Олександр Шаліт
Повернутися до початку Перейти донизу
http://rdestet.ho.ua
Shalit

Shalit


Кількість повідомлень : 33
Дата реєстрації : 23.03.2012
Вік : 78
Звідки : Київ директор ДМШ №35

Питання - відповіді Empty
ПовідомленняТема: Питання по атестації педпрацівників   Питання - відповіді EmptyЧт Вер 27, 2012 6:29 am

Вітаю!

Олександре Григоровичу прошу мені розяснити такі питання:
1. Якщо викладача мав 9-й тарифний розряд .базова освіта атестаційна комісія 3-го рівня встановила спеціаліст 1-ї категорії . до 1996 року прийнятий на роботу, проте категорій за цей період йому не встановлювались. лише пед звання " старший викладача". чи правомірно новоствореній атестаційній комісії призупинити рішення попередньої, як помилкове*?

2. якщо викладачі прийняті на роботу до 1996 року, з базовою освітою і їм було до 2011 року втановлено 1 категорію, чи можна у 2012 році їм встановлювати вищу категорію, чи можна лише підтверджувати першу категорію на черговій атестації?

3. п. 6.3 якого рівня атестаційна комісія має атестовувати педапрацівників 2-го чи 3-го?

З повагою, Оксана Мідик

1. Якщо до введення в дію нового Положення про атестацію педпрацівнику не ПРИСВОЮВАЛАСЯ "як виняток" кваліфікаційна категорія, він не підпадає під дію НОВОГО Положення.
Не зрозуміло, як можна було присвоїти педагогічне звання "старший викладач" без встановлення кваліфікаційної категорії (за старим Положенням умовою присвоєння педзвання "старший викладач" було ОБОВ`ЯЗКОВЕ присвоєння кваліфікаційної категорії "среціаліст І категорі"). Якщо атестаційна комісія не ЗУПИНИТЬ СВОГО рішення, то це зробить працівник КРУ з утриманням НЕЗАКОННО заробітної плати за весь період роботи після атестації.

2. Якщо викладачеві з базовою освітою, прийнятому на роботу до 1996 року, було привоєно !ЯК ВИНЯТОК" любу кваліфікаційну категорію, він має право на встановлення йому кваліфікаційної категорії ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ педагогічної роботи за умови проходження підвищення кваліфікації у акредитованому навчальному закладі з одержанням Свідоцтва встановленого зразка.

3. по п. 6.3 атестує атестаційна комісія 2-го рівня. За пунктом 1.14 - виключно атестаційна ткомісія 3-го рівня.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://rdestet.ho.ua
Shalit

Shalit


Кількість повідомлень : 33
Дата реєстрації : 23.03.2012
Вік : 78
Звідки : Київ директор ДМШ №35

Питання - відповіді Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання - відповіді   Питання - відповіді EmptyВт Жовт 16, 2012 4:09 am

Добрый день, уважаемый Александр Григорьевич!
Буду Вам очень признательна за розъяснение по следующему вопросу.
Какими законодательными и нормативными документами необходимо руководствоваться при организации работы относительно охраны жизни и здоровья детей в учебном учреждении. Инструкции? Инструктажи?
Спасибо.
Алина Адамчук


Шановна пані Аліна! Є цілий перелік документів, які стоять на сторожі охорони життя та здоров'я дітей. Один з них "Закон України про охорону дитинства"

[Тільки адміністратори мають право побачити це.]

Інщі нормативні документи можливо знайти на сайті Міносвіти в пошуку.

Як приклад проведення заходів з питань охорони життя та здоров'я дітей, наводжу статтю з видання Міносвіти:

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ДЕТСКОГО ТРАВМАТИЗМА

Работа в школе по созданию безопасных условий для обучения и воспитания учащихся школы, предупреждения травматизма организована и проводится в соответствии с Законами Украины «Об образовании», Положением «Об организации работы по ОТ участников учебно-воспитательного процесса в учреждениях и учебных заведениях», утвержденным приказом МОН Украины № 563 от 20.08.2001 (с изменениями, утвержденными приказом №782 от 20.11.2006г.).
Школа обеспечена законодательно-нормативными документами: Законами Украины «Об охране труда», «О пожарной безопасности», «О дорожном движении», «Об обеспечении санитарного и эпидемиологического благополучия населения». В школе разработан план мероприятий по предупреждению детского травматизма на 2009-2010 учебный год, согласно Комплексного плана по улучшению охраны труда, усилению пожарной безопасности, безопасности дорожного движения, охраны жизни и здоровья детей на 2009-2010 учебный год, который предусматривает:
- создание безопасных условий при проведении учебно-воспитательного процесса;
- мероприятия по БЖ;
- профилактику ПБ;
- профилактику ДДТТ.
В этом учебном году целью работы коллектива есть воспитание у учащихся чувства товарищества, толерантности, уважения и бережно отношения к своему здоровью и здоровью окружающих.
Согласно плану мероприятий по предупреждению травматизма на 2009-2010 учебный год изданы приказы по школе: по организации работы школы в осенне-зимний период и ЧС, по БЖ, назначены ответственные за жизнь и здоровье учащихся, о мерах по предупреждению ДДТТ, «О профилактике детского травматизма».
В начале учебного года с учащимися проведены инструктажи: вводный и первичный, систематически проводятся целевые инструктажи перед проведением лабораторных и практических работ, занятий физической культурой, спортивными соревнованиями, экскурсиями. Учащиеся ознакомлены с Правилами для учащихся школы. В школе разработаны и выполняются санитарно-гигиенические, санитарно-просветительские мероприятия; по профилактике туберкулеза, ВИЧ/СПИДа, курения, алкоголя, ОРВИ, по здоровому образу жизни. Особое внимание при проведении данных мероприятий уделяется их практической направленности, выработке у учащихся навыков здорового образа жизни, бережного отношения к своему здоровью и здоровью окружающих людей.
Вопросы «Создания безопасных условий для обучения и воспитания учащихся школы», предупреждения травматизма в подростковой среде рассматривались на совещаниях при директоре (07.09.2009г., 21.09.2009г., 28.09.2009г., 19.09.2009г., 16.11.2009г., 07.12.2009г., 28.12.2009г., 04.01.2010г., 18.01.2010г.), комиссии по оперативному контролю за состоянием ОТ (1 раз в месяц).
В школе оформлена наглядная агитация по ПБ, правилами дорожного движения, имеются пожарный щит, оснащенный первичными средствами тушения пожара.
В кабинетах повышенной опасности, спортивном зале имеется вся документация по БЖ (журналы инструктажей с учащимися, инструкции по ОТ и БЖ), соблюдаются нормы и требования ОТ, имеются аптечки полностью укомплектованные. Во всех помещениях школы вывешены инструкции по ПБ, назначены ответственные за ПБ, обновлены схемы эвакуации.
Ведется журнал дежурства учителей, администрации школы, в которых регистрируются нарушения правил поведения учащихся. В дневники всех учащихся школы вклеены схемы безопасного маршрута от дома к школе.
В школе созданы ДПД, ДЮС, отряд ЮИД.
Согласно плану школы в сентябре проведен месячник «Внимание, дети на дороге», в октябре, декабре, марте – Единые дни дорожного движения. В феврале учащиеся школы всех возрастных категорий приняли участие в городском конкурсе детских рисунков «ГАИ будущего».
В октябре прошла неделя БЖ, а 2 марта Единый день ПБ. В ходе их проведения были организованы конкурсы, викторины, тестирование, презентации на тему «Предупреждение травматизма».
В осенне-зимний период особое внимание было уделено профилактике травматизма при ухудшении погодных условий, в ЧС. С учащимися были проведены беседы «Осторожность на льду».
Медицинская сестра школы Мельничук Н.В. осуществляет контроль за состоянием учащихся на уроках физической культуры с максимальными, субмаксимальными нагрузками.
Завхоз школы проводит ежедневный осмотр территории школы на предмет выявления неизвестных, опасных растений и ядовитых грибов, колющих и режущих предметов, с записью результатов осмотра в журнале осмотра территории.
Вся эта работа направлена на повышение уровня информационно- просветительской работы по вопросам обеспечения жизнедеятельности людей, профилактической работы с детьми по предупреждению возникновения пожаров, травматизма, воспитания уважительного отношения к безопасности человека, формирование у подрастающего поколения мировоззрения и этических основ здорового образа жизни, обучение основным приемам, методам и средствам защиты от травм.

[b]
Повернутися до початку Перейти донизу
http://rdestet.ho.ua
Жанна




Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 06.11.2014

Питання - відповіді Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання - відповіді   Питання - відповіді EmptyЧт Лист 06, 2014 11:54 am

Шановний Олександре Григоровичу!
Чи допускається "перестрибування" із 9 тарифного розряду на кваліфікаційну категорію «спеціаліст I категорії», якщо є відповідні результати роботи?
Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
Shalit

Shalit


Кількість повідомлень : 33
Дата реєстрації : 23.03.2012
Вік : 78
Звідки : Київ директор ДМШ №35

Питання - відповіді Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання - відповіді   Питання - відповіді EmptyПт Лист 07, 2014 10:16 am

Жанна пише:
Шановний Олександре Григоровичу!
Чи допускається "перестрибування" із 9 тарифного розряду на кваліфікаційну категорію «спеціаліст I категорії», якщо є відповідні результати роботи?
Дякую.
Положення про атестацію... передбачає присвоєння кваліфікаційної категорії або встановлення тарифної ставки ВИКЛЮЧНО за результатами педагогічної діяльності. Працівник має відповідати ВИМОГАМ до кваліфікаційної категорії, які виписані у відповідному розділі Положеня. Ніякої черговості в присвоєнні кваліфікаційних категорій Положеням НЕ ВСТАНОВЛЕНО.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://rdestet.ho.ua
Жанна




Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 06.11.2014

Питання - відповіді Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання - відповіді   Питання - відповіді EmptyПт Лют 27, 2015 11:55 am

Шановний Олександре Григоровичу!
Дякую за роз’яснення мого попереднього запитання. Та директор музичної школи, у якій я працюю, відмовляє мені в атестації із 9 тарифного розряду на кваліфікаційну категорію «спеціаліст I категорії», аргументуючи це листом Міністерства культури України, підписаного заступником Міністра п. О.П. Журавчак від 13.11.2014 р., у якому йдеться, що «позачергове присвоєння кваліфікаційних категорій педагогічним працівникам початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) Положенням про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури, затвердженим наказом Міністерства культури України від 31.10.2011 №75, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за №1311/20049 (із змінами) НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО.

Скажіть, будь-ласка, чи правомірно це?
З повагою, викладач Бібрської музичної школи Охримович Жанна.
Повернутися до початку Перейти донизу
Shalit

Shalit


Кількість повідомлень : 33
Дата реєстрації : 23.03.2012
Вік : 78
Звідки : Київ директор ДМШ №35

Питання - відповіді Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання - відповіді   Питання - відповіді EmptyПн Бер 02, 2015 5:46 am

Жанна пише:
Шановний Олександре Григоровичу!
Дякую за роз’яснення мого попереднього запитання. Та директор музичної школи, у якій я працюю, відмовляє мені в атестації із 9 тарифного розряду на кваліфікаційну категорію «спеціаліст I категорії», аргументуючи це листом Міністерства культури України, підписаного заступником Міністра п. О.П. Журавчак від 13.11.2014 р., у якому йдеться, що «позачергове присвоєння кваліфікаційних категорій педагогічним працівникам початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) Положенням про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури, затвердженим наказом Міністерства культури України від 31.10.2011 №75, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за №1311/20049 (із змінами) НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО.

Скажіть, будь-ласка, чи правомірно це?
З повагою, викладач Бібрської музичної школи Охримович Жанна.

Щановна пані Жанно! Для більш кваліфікованої відповіді мені потрібно бачити Ваші документи: якого рівня у Вас освіта, стаж роботи, досягнення у педагогічній або концертмейстерській роботі тощо. Без цього я консультувати не можу. Мої контактні дані є на сайті. Буде бажання - дзвоніть
Повернутися до початку Перейти донизу
http://rdestet.ho.ua
Спонсорований контент





Питання - відповіді Empty
ПовідомленняТема: Re: Питання - відповіді   Питання - відповіді Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Питання - відповіді
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум Ради директорів ПСМНЗ :: Питання - відповіді-
Перейти до: