Форум Ради директорів ПСМНЗ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.



 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 особливості викладацької атестації

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
OlenaGen




Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 13.02.2015

особливості викладацької атестації Empty
ПовідомленняТема: особливості викладацької атестації   особливості викладацької атестації EmptyПт Лют 13, 2015 4:17 am

Шановний Олександре Григоровичу!
Прошу Вашої консультації з питання атестації.
У Дитячу школу мистецтв я прийшла працювати після багаторічної роботи у виші 4-го рівня акредитації. Освіта - консерваторія+аспірантура. Моя колишня посада – ст. викладач кафедри історії, теорії музики та методики музвиховання РДГУ. Працювала також у ДМШ (до консерваторії). Педстаж 20 років.
У 2013 році (перед тим рік не працювала, сім’я переїхала у райцентр) мене взяли на посаду спеціаліста 9 розряду у школу мистецтв.
Цього року я вперше проходжу атестацію: за рекомендацією керівництва – знову на 9 тарифний розряд. Звичайно, викладачу-теоретику, який веде 1-2 класи сольфеджіо, за півтора роки роботи у школі складно показати досягнення, варті уваги атестаційної комісії.
Моє запитання таке: чи мають значення для атестації мої напрацювання за період роботи у виші (десятки публікацій, методичні розробки)? І чи маю я право претендувати на присвоєння кваліфікаційної категорії, вищої за 9-й розряд?
З повагою,
Олена Геннадівна.
Повернутися до початку Перейти донизу
Shalit

Shalit


Кількість повідомлень : 33
Дата реєстрації : 23.03.2012
Вік : 78
Звідки : Київ директор ДМШ №35

особливості викладацької атестації Empty
ПовідомленняТема: Re: особливості викладацької атестації   особливості викладацької атестації EmptyЧт Бер 31, 2016 7:18 am

Шановна Олена Геннадіївна! Якщо Ваші методичні розробки запроваджувалися в навчально-виховний процес шкіл естетичного виховання, то Ви маєте право на присвоєння більш високої кваліфікаційної категорії. Складно консультувати, не маючи перед очима документів. Вибачте за те, що не відповів одразу.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://rdestet.ho.ua
 
особливості викладацької атестації
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Питання - відповіді

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум Ради директорів ПСМНЗ :: Питання - відповіді-
Перейти до: