Форум Ради директорів ПСМНЗ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.



 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Педнавантаження викладачів ШЕВ

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Татьяна




Кількість повідомлень : 4
Дата реєстрації : 03.04.2012

Педнавантаження викладачів ШЕВ Empty
ПовідомленняТема: Педнавантаження викладачів ШЕВ   Педнавантаження викладачів ШЕВ EmptyСр Квіт 04, 2012 12:16 am

Шановний Олександре Григоровичу! При педнавантаженні викладача 36 годин на тиждень ми посилаємося на ст.50 Кодексу законів про працю України,та ст.22 п.1 Закону України " Про позашкільну освіту",та інструкцію про порядок обчислення заробітної плати № 102 п.63 абзац3 . Але,контролюючі органи посилаються на Інструкцію №102 п.64 та ст.51 Закону про працю.В пункті 91 інстр № 102 під словами " інші працівники" ,вони мають на увазі педагогичних працівників.Чи правомірні їх дії. З повагою.Мозгова Тетяна.
Повернутися до початку Перейти донизу
Shalit

Shalit


Кількість повідомлень : 33
Дата реєстрації : 23.03.2012
Вік : 78
Звідки : Київ директор ДМШ №35

Педнавантаження викладачів ШЕВ Empty
ПовідомленняТема: Re: Педнавантаження викладачів ШЕВ   Педнавантаження викладачів ШЕВ EmptyЧт Квіт 05, 2012 4:51 am

Шановна Тетяно! Дуже просив би коректніше ставити запитання. Що стосується нормативних актів, на які Ви посилаєтесь, то треба навчитися розрізняти НОРМУ годин і Норму НАВАНТАЖЕННЯ. Стаття 22 ч.1 Закону "Про позашкільну освіту" визначає НОРМУ годин на одну ставку Стаття 22. Педагогічне навантаження педагогічних працівників позашкільного навчального закладу

1. Норма годин на одну тарифну ставку керівників гуртків, секцій, студій, клубів, творчих об'єднань позашкільного навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу і форми власності, а також педагогічних працівників початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) становить 18 навчальних годин на тиждень. Оплата роботи здійснюється відповідно до обсягу педагогічного навантаження.

Але ОПЛАТА роботи здійснються відповідно ДО ОБСЯГУ педагогічного навантаження.

Обсяг педагогічного навантаження визначається КЕРІВНИКОМ навчального закладу з дотриманням вимог КЗпП України. Стаття 50 КЗпП визначає, що норма роботи не повинна перевищувати 40 годин на тиждень. (незрозуміло, де Ви взяли норму 36???)

пункт 63 Інструкції, затвердженої наказом № 102 визначає, що

63. Оплата праці педагогічних працівників установ і закладів освіти провадиться виходячи із встановлених ставок заробітної плати (посадових окладів) з врахуванням підвищень, фактичного обсягу педагогічної роботи, доплат та надбавок.
Навчальне навантаження між вчителями, викладачами та іншими педагогічними працівниками розподіляється керівником установи за погодженням з профспілковим комітетом залежно від кількості годин, передбачених навчальними планами, наявності відповідних педагогічних кадрів та інших конкретних умов, що склались у закладі.
Обсяг навчальної та іншої педагогічної роботи, яку може виконувати педагогічний працівник за основним місцем роботи, граничним розмірами не обмежується*.
______________________________________________
* 3 дотриманням Кодексу Законів про працю України

Тобто, педагогічний працівник МАЄ ПРАВО на обсяг педагогічного навантаження до 40 годин на тиждень.

Пункт 91 Інструкції, на який посилаються КОНТРОЛЮЮЧІ органи до нас не має ніякого стосунку тому, що він знаходиться у Розділі
В. Особливості обчислення заробітної плати керівників
гуртків (секцій, студій та інших форм гурткової роботи),
військових керівників, керівників центрів допризовної
підготовки, керівників фізичного виховання та
адміністративно-господарського персоналу
установ і закладів освіти
91.

Педагогічні працівники наших навчальних закладів є ПЕДАГОГІЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ, перелік яких затверджений
постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 р. № 963

ПЕРЕЛІК
посад педагогічних та науково-педагогічних
працівників

Посади педагогічних працівників

Директор, завідуючий, начальник вищого навчального закладу I та II рівня акредитації, професійно-технічного навчального закладу, загальноосвітнього навчального закладу, навчального закладу для громадян, які потребують соціальної допомоги та реабілітації, дошкільного навчального закладу, позашкільного навчального закладу (на якого поширюються умови оплати праці працівників установ і закладів освіти), навчально-методичної, методичної, науково-методичної установи,
...

Вчителі, викладачі всіх спеціальностей, асистент вчителя-реабілітолога, старший викладач вищого навчального закладу I і II рівня акредитації, майстер виробничого навчання, старший вихователь, вихователь, соціальний педагог по роботі з дітьми-інвалідами, логопед закладу охорони здоров'я та соціального забезпечення, методист, педагог-організатор, практичний психолог, соціальний педагог, керівник гуртка, секції, студії, інших форм гурткової роботи; концертмейстер, а ПЕРЕЛІК ТИПІВ Позашкільних навчальних закладів затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2001 р. № 433

ПЕРЕЛІК
типів позашкільних навчальних закладів

1. Дитячо-юнацькі спортивні школи: комплексні дитячо-юнацькі спортивні школи, дитячо-юнацькі спортивні школи з видів спорту, дитячо-юнацькі спортивні школи для інвалідів, спеціалізовані дитячо-юнацькі школи олімпійського резерву, спеціалізовані дитячо-юнацькі спортивні школи для інвалідів параолімпійського резерву, школи вищої спортивної майстерності.

2. Клуби: військово-патріотичного виховання, дитячо-юнацькі (моряків, річковиків, авіаторів, космонавтів, парашутистів, десантників, прикордонників, радистів, пожежників, автолюбителів, краєзнавців, туристів, етнографів, фольклористів, фізичної підготовки та інших напрямів).

3. Мала академія мистецтв (народних ремесел).

4. Мала академія наук учнівської молоді.

5. Оздоровчі заклади для дітей та молоді: дитячо-юнацькі табори (містечка, комплекси): оздоровчі, заміські, профільні, праці та відпочинку, санаторного типу, з денним перебуванням; туристські бази.

6. Початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (школи естетичного виховання: музичні, художні, хореографічні, театральні, хорові, мистецтв та інші).

ВИСНОВОК: педагогічні працівники (керівник, заступник керівника з навчальної роботи, викладач і концертмейстер) ПОЗАШКІЛЬНОГО навчального закладу користуються всіми правами, наданими 50 статтею КЗпП України, а скорочена тривалівасть робочго часу дозволяє працювати як в межах статті 50 КЗпП (40 годин на тиждень), так і на одну, 0,75, 0,5 або 0,25 ставки...

Більш детальна інформація на сайті rdestet.ho.ua

З повагою, О.Шаліт


Останній раз редагувалося: Shalit (Пн Квіт 30, 2012 1:41 am), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://rdestet.ho.ua
Татьяна




Кількість повідомлень : 4
Дата реєстрації : 03.04.2012

Педнавантаження викладачів ШЕВ Empty
ПовідомленняТема: Шаліту О Г.   Педнавантаження викладачів ШЕВ EmptyПт Квіт 06, 2012 2:17 am

Шановний Олександре Григоровичу! Дякуємо за змістовну відповідь.В майбутньому будемо ставити запитання більш конкретно. З повагою.Тетяна Мозгова.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Педнавантаження викладачів ШЕВ Empty
ПовідомленняТема: Re: Педнавантаження викладачів ШЕВ   Педнавантаження викладачів ШЕВ Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Педнавантаження викладачів ШЕВ
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» атестація викладачів
» Розрахунок заробітноі плати викладачів
» пенсія для викладачів школи мистецтв

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум Ради директорів ПСМНЗ :: Питання - відповіді-
Перейти до: